Site Overlay

Strona główna

TOMBUD działa w branży budowlanej nieprzerwanie od 1996 r., wyznaczając wysokie standardy oraz reżim technologiczny.

Od samego początku działalności głównym jej kierunkiem był handel materiałami budowlanymi oraz produkcja drobnej galanterii betonowej. W roku 2006 zmieniliśmy siedzibę z miejscowości Opoczno do nowej lokalizacji w miejscowości Kozenin – w tym też czasie powstał pierwszy węzeł betoniarski Firmy Tombud o wydajności 30m3 /h.

Nasz drugi nowoczesny węzeł betoniarski uruchomiliśmy w 2011 roku – wtedy też gruntownie zmodernizowaliśmy istniejącą wytwórnię. Od roku 2012 posiadamy Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji wraz z Oceną Jakości Betonu „020-UWB-0765/Z” oraz możliwość stosowania znaku certyfikacji ITB. Zapewniając nieprzerwaną najwyższą jakość produkowanych wyrobów, współpracujemy z czołowymi Firmami w branży betonu w Polsce, tj.: Lafarge Cement, MC-Bauchemie, Nordkalk, Barg, Politechniką Łódzką, Politechniką Krakowską, Cementownia Ożarów, Cementownia Warta, SIKA Poland, Eurovia Kruszywa S.A.

W roku 2015 uruchomiliśmy trzeci węzeł betoniarski w miejscowości Tomaszów Mazowiecki, dzięki któremu powstały m.in. najnowocześniejsza i największa w Polsce huta szkła „Euroglas Polska Sp. z o.o.”, galeria handlowa w Tomaszowie Mazowieckim, hale magazynowe i produkcyjne w Wolborzu oraz Podkonicach. Ponadto, jesteśmy głównym dostawcą betonu na wiadukty centralnej magistrali kolejowej na odcinku Opoczno – Idzikowice.

Jako producent betonu zapewniamy kompleksową obsługę wszystkich najbardziej wymagających przedsięwzięć. W naszej ofercie znajdziecie Państwo beton towarowy i prefabrykaty betonowe, stanowiące materiały zarówno do budowy małej architektury, jak i inwestycji przemysłowych. Wszystkie wykorzystywane do ich produkcji surowce są najwyższej jakości oraz posiadają aktualne deklaracje zgodności, spójne z Polskimi Normami. Nasze receptury powstają we współpracy z wybitnymi technologami, w oparciu o wieloletnie doświadczenie i badania, co w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i metodami produkcji pozwala na uzyskanie wysokojakościowego betonu o najlepszych parametrach.

Dzięki rozbudowanej bazie sprzętowej oraz wyszkolonemu personelowi, który cały czas podnosi swoje umiejętności i nabywa uprawnienia, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie realizować wszystkie powierzone zadania.