Site Overlay

Firma

TOMBUD działa w branży budowlanej nieprzerwanie od 1996 roku, wyznaczając wysokie standardy oraz stosując wysoki reżim technologiczny.

Jako producent betonu zapewnia kompleksową obsługę najbardziej wymagających przedsięwzięć. W ofercie znajduje się beton towarowy i prefabrykaty betonowe, stanowiące materiały zarówno do budowy małej architektury, jak i inwestycji przemysłowych. Wykorzystywane do ich produkcji surowce są najwyższej jakości oraz posiadają deklaracje właściwości użytkowych zgodne z Polskimi Normami.

Receptury TOMNBUD-u powstają we współpracy z wybitnymi fachowcami, w oparciu wieloletnie doświadczenie i badania, co w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i metodami produkcji pozwala na uzyskanie wysokojakościowego betonu o najlepszych parametrach.

Firma od 2020 r. uruchomiła produkcję prefabrykatów w zakresie słupów, doków, podwalin, belek, biegów schodowych, spoczników, murów oporowych. Natomiast od 2022 r. uruchomi produkcję sprężonych płyt stropowych o wysokościach: HC-160, HC-200, HC-265, HC-320.

Dzięki rozbudowanej bazie sprzętowej, szerokiemu asortymentowi oraz wyszkolonemu personelowi TOMBUD szybko i sprawnie realizuje wszystkie powierzone zadania.