Site Overlay

Firma

Firma TOMBUD powstała w 1996r. w Opocznie. Od początku zajmujemy się branżą budowlaną – od handlu materiałami budowlanymi do produkcji drobnej galanterii betonowej.

W roku 2006 zmieniliśmy siedzibę z miejscowości Opoczno do nowej lokalizacji w miejscowości Kozenin – w tym też czasie powstał węzeł betoniarski Firmy Tombud o wydajności 30m3 /h.

W Firmie od początku swej działalności wyznaczano wysokie standardy działania oraz reżim technologiczny. W roku 2011 uruchomiliśmy drugi nowoczesny węzeł betoniarski o wydajności 90m3/h oraz gruntownie zmodernizowaliśmy istniejącą wytwórnię.

Od roku 2012 posiadamy Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji wraz z Oceną Jakości Betonu „020-UWB-0765/Z” oraz możliwość stosowania znaku certyfikacji ITB. Zapewniając nieprzerwaną najwyższą jakość produkowanych wyrobów, współpracujemy z czołowymi Firmami w branży betonu w Polsce, tj.: Lafarge Cement, MC-Bauchemie, Nordkalk, Barg, Politechniką Łódzką, Politechniką Krakowską, Cementownia Ożarów, Cementownia Warta, SIKA Poland, Eurovia Kruszywa S.A.

W roku 2015 uruchomiliśmy trzeci węzeł betoniarski w miejscowości Tomaszów Mazowiecki, dzięki któremu powstały m.in. najnowocześniejsza i największa w Polsce huta szkła „Euroglas Polska Sp. z o.o.”, galeria handlowa w Tomaszowie Mazowieckim, hale magazynowe i produkcyjne w Wolborzu oraz Podkonicach. Ponadto, jesteśmy głównym dostawcą betonu na wiadukty centralnej magistrali kolejowej na odcinku Opoczno – Idzikowice.

Wszystkie surowce stosowane do produkcji są najwyższej jakości oraz posiadają aktualne deklaracje zgodności, spójne z Polskimi Normami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno materiały do budowy małej architektury, jak i inwestycji przemysłowych. Dzięki rozbudowanej bazie sprzętowej oraz wyszkolonemu personelowi, który cały czas podnosi swoje umiejętności i nabywa uprawnienia jesteśmy w stanie szybko i sprawnie realizować wszystkie powierzone zadania.

Jako producent betonu zapewniamy kompleksową obsługę wszystkich najbardziej wymagających inwestycji.