Site Overlay

Kategoria: AKTUALNOŚCI

Nowy projekt i nowe wyroby

Dzięki dotacji uzyskanej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego rozpoczynamy prace nad nowym projektem. Jego rezultatem będą nowoczesne, wysokiej jakości prefabrykaty betonowe takie jak płyty ścienne i biegi schodowe. Więcej informacji zamieszczono w dziale „Projekty unijne”.

Nowy serwis internetowy TOMBUD

Koniec udanego roku 2019 zamykamy nowym serwisem internetowym, który prezentuje nowe elementy oferty TOMBUD. Nowej stronie towarzyszy nowy logotyp. Jest on obrazem zmian, jakie zaszły w firmie w ciągu ostatnich miesięcy, podczas których wykonaliśmy kilkanaście dużych inwestycji budowlanych dla klientów oczekujących najwyższej jakości usług i produktów. Miniony rok to także okresZOBACZ WIĘCEJNowy serwis internetowy TOMBUD

Rozpoczynamy projekt wdrożeniowy

W najbliższych dniach rozpoczynamy proces wdrażania innowacji technologicznych i produktowych, które wzbogacą ofertę firmy i znacznie zwiększą możliwości produkcyjne w zakresie wysokiej jakości prefabrykatów betonowych. Rozpoczęcie prac umożliwia m.in. wsparcie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego, z którego otrzymaliśmy dotację na rozwój przedsiębiorstwa. Więcej informacji zamieszczono w dziale „Projekty unijne”.